XClutch 97-06 Jeep Wrangler Sport 4.0L Stage 1 Sprung Organic Clutch Kit

Uncategorized
XClutch 97-06 Jeep Wrangler Sport 4.0L Stage 1 Sprung Organic Clutch Kit
$368.62
XClutch 97-06 Jeep Wrangler Sport 4.0L Stage 1 Sprung Organic Clutch Kit
Out of stock
-
| Weight | 24.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.1 × 14.3 × 4.3 in |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| upc | 9337467253559 |
| Brand | XCLUTCH |
| part_number | XKJE26001-1A |
Reviews
There are no reviews yet.